Spitali

spitali-home

 

 

Video nga spitali “Istanbul Medicine”.

Check-up Paketat- në të gjitha pikat e “Istanbul Medicine”

 

 

Check_up_packet+buttonat-02

Check_up_packet+buttonat-03

Check_up_packet+buttonat-04

Lajmet

Këshilla Mjekësore

 • 9 shenjat që tregojnë se diçka nuk është në rregull me shëndetin tuaj

  Çfarë është duke u përpjekur të ju tregojë trupi juaj? Nga thonjtë e brishtë e deri tek kapsllëku, mjekët zbulojnë 9 shenjat që tregojnë se diçka nuk është në rregull me shëndetin t...
 • 100 këshilla speciale për një zemër të shëndetshme

  A e dini se më shumë se 51 milionë gra në Amerikë vuajnë nga sëmundjet e zemrës? Dhe se më shumë femra se meshkuj vdesin nga ajo? Në fakt, është problemi kryesor shëndetësor që vret gr...
 • Djersitja dhe sëmundjet e zemrës

  Të mbushesh me djersë të ftohta, është një simptomë e atakut në zemër. Mund të jeni papritur në ankth, të djersiteni dhe të keni përzierje, që njihen si simptomat klasike apo edhe tregu...
 • Migrena dhe problemet në zemër

  Migrena është një nga sëmundjet më të përhapura të dhembjes së kokës. Sipas zbulimeve të shumta në momentin e një krize migrene në trupin e njeriut ndodhin ndryshime në qarkullimin e gj...

Spitali-Medicine-Home (8)